| Itp_Diana_1999 a întrebat:

vreau sa vad un interviu dar sub el scrie "pentru traducere activati? apasati butonul cc" ce inseamna si care este acest buton? dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| Medema a răspuns:

Este pentru subtritare! Itigarantez ca este foarte bun si eficient! Nu se va intampla nimic daca dai clik pe el!

| Itp_Diana_1999 explică (pentru Medema):

Dar care este butonul si unde e situat spune-mi te rog! am nevoiehappymultumesc

| Medema a răspuns (pentru Itp_Diana_1999):

Poate fi in coltul din dreapta sus al videoclipului! Incearca sa duci cursorul peste interviu si vezi daca apare in vreun colt CC! Sau jos dreapta!