| Cami_Cami_1978 a întrebat:

TPU love struck am o intrebare cand intru pe facebook chatul merge cateva secunde si dupa se opreste...scre acolo jos ca:conectare la chat nu a reusit.nu te putem conecta la chat reconectare in 12 11 etc... intrebare este cum pot sa ma conectez la chat? sau ce pot sa ii fac sa mearga? vreau multe raspunsurii dau funda happy

Răspuns Câştigător
| CiprianTunaru a răspuns:

Hey! am rezolvat uitate la data si ora si fixeaza ora si data la calculator funda?

1 răspuns:
| CiprianTunaru a răspuns:

Nu stiu ce sa spun si eu am aceas problema sad