| JoeJude2013 a întrebat:

Nu-mi mai merge chatul pe facebook de cateva zile.La inceput imi apare ca si cum as fi intrat iar apoi spune chat deconectat si-mi spune nu te putem conecta la chat.Eu pot trimite la cineva mesaje, iar el le vede insa eu nu le pot vedea pe cele care le primesc.Ma poate ajuta cineva cu sfaturi?

1 răspuns:
| Ciobanu_Valentin_1994 a răspuns:

La fel am patit si eu si chiar nu stiu ce e de facut. Eu cred ca am un virus ce nu pot scapa de el, banuiesc ca asta e cauza. Instaleaza-ti un antivirus sa vezi daca e la fel.