| SmOkEyEyEs a întrebat:

Buna TPU:X cine imi zice si mie la ce folosesc punctele adunate big grin? adica ce poti face cu ele

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Pe moment tu ai numarul de rank 43855. Adunand puncte te vei ridica in rank.

6 răspunsuri:
| lucian a răspuns:

Nimic

| Andr3yCzz a răspuns:

Nu folosesc la nimic si nu poti face nimic cu ele...
Scopul acestui site e sa ne ajutam recirpoc nu sa adunam puncte laughing
[ Punctele le folosesti doar pentru a intra in TOPul celor mai buni (experti TPU) ]

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Punctele le acumulezi cand dai multe raspunsuri si primesti raspunsuri castigatoare.Cu cat aduni mai mult vei scadea in Rank si poti devenii daca ai multe raspunsuri castigatoare expert TPU happy

| Lucaci a răspuns:

Pai cu cat ai mai multe puncte devii cat mai repede expert TPU

| MiRuNiKaa a răspuns:

Funditele le aduni sa vezi ca este un rating de la 80 de fundite in sus esti espert iar funditele semnifica cati oameni ai ajutat.

| Luts02 a răspuns:

Te urca pe un rating