| EuSuntBufniţă a întrebat:

Cu ce ma ajuta punctele adunate din oracol?

Răspuns Câştigător
| Alexaaandraaa a răspuns:

Acestea se adauga punctajului tau, iar punctele te ajuta sa cresti in clasamentul TPU. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

10 răspunsuri:
| alexalexandrusincerul a răspuns:

La nimic, acestea se adauga punctajului tau, iar punctele te ajuta sa cresti in clasamentul TPU.

| onasis1961 a răspuns:

Se adună la punctajul general!

| Iulian03 a răspuns:

Ai mai multe puncte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nimic. La absolut nimic. Acum mergi, citește o carte și lasă TPU-ul.

| EuSuntBufniţă explică (pentru anonim_4396):

De ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru EuSuntBufniţă):

Că înveți mai multe decât de aici. E și mai util.

| EuSuntBufniţă explică (pentru anonim_4396):

Şi atunci tu de ce ai cont? Şi stai liniştit/ă..am citit destule cărţi la viaţa mea, şi am să mai şi citesc.happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru EuSuntBufniţă):

Foarte bine faci.
Păi aș zice că înainte era altfel, dar pur și simplu, ceva încă mă leagă de site, dar dacă ai compara câte răspunsuri dădeam înainte pe zi și câte dau acum, o să înțelegi că nu prea îmi mai pierd timpul pe aici.

| GiAnca a răspuns:

Pai...in afara de faptul ca ele se aduna la punctajul tau total, nu prea stiu la ce mai pot fi bune.

| c0ton a răspuns:

Cresti in rank acumulezi 150 pct pentru raspunsuri castigatoare (150 la raspuns ) 10 pct parca la primul raspuns si nu mai stiu dar poti ajunge si expert dar o sa-ti ie-ie ceva timp dar poate vei reusi