| AnnnaMarrria a întrebat:

Heey :* Ce poti face cu punctele adunate in Oracol? happy funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se adaugă la celelalte puncte din răspusurile oferite și urci în topul TPU, în rest nimic.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna andrutzzzahappy
se adauga punctajului tau si asa cresti in rank.
O zi frumoasa sa ai in zi de sarbatoare sfantahappy

| CautNume a răspuns:

Se adauga la punctajul tau total.

| Elizabethe a răspuns:

Oracolul TPU este un instrument care aduce distractia cu colegii de clasa si prietenii in mediul virtual. Poti raspunde in fiecare zi la o intrebarea postata pe site, descoperind ulterior cu care dintre prietenii te potrivesti cel mai bine. Pentru fiecare raspuns oferit, primesti 20 de puncte care se adauga punctajului tau total si te ajuta sa cresti in rank.