| broackaninju a întrebat:

Buna tpucaut si eu admini pe facebook..am o pagina de 42-43 de like's si aam nevoie de ajutor...ce admine am.nuu fac nimic le-am pus sa posteze 10 poze si un joc si tot nu fac nimic.sau cine vrea sa facem schimb de like's&comm/pubb reciproca... funda pentru cel ce aduce cei mai multi admini si cine imi aduce cele mai multe like's.

6 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

De obicei toti vor sa fie admini la pagini mari...incearca sa mai aduni cateva like-uri, 50 sunt prea putine.Normal ca ele nu vor fi bucuroase cand vor vedea ca posteaza statusuri si poze pe care nimeni nu le apreciaza/vede.Roaga-ti prietenii sa aprecieze pagina si poate s-o distribuie si prietenilor lor happy.

| broackaninju explică (pentru Adredemesconf):

Da...dar ele nu posteaza chiar nimic si nici nu au opostat nimic ....multumesc!

| broackaninju explică (pentru MariaCristinnaa):

Bine...pagina mea se numeste Doar Atat Nu Mai Mult...

| Dastlast a răspuns:

Pe facebook trebuie sa postezi de maxim 4 ori pe zi. De dimineata pe la ora 9, pe la pranz, seara la ora 20 si la ora 22. Vezi ca cine este admin iti poate sterge pagina oricand, sper ca intelegi riscul la care te expui. Nu crezi ca daca este pagina ta esti responsabil(a) de ea si obligata sa postezi continut? Bafta!

| broackaninju explică (pentru Dastlast):

Stiu asta si postez si eu mai mereu dar ele nu au postat ici macar o litera...plus ca toate apecierile eu le-am adus!