| splash132 a întrebat:

Buna tuturor.am si eu o problema si am nevoie de ajutor.deci am un laptop lenovo g560e si faza e ca nu imi merge microfonu, ba mai mult cand tastez sau am volumu mai tare incepe sa scoata un sunet puternic. ceva idei? funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Mi-am dat seama, asa ca faci ceea ce ti-am zis mai sus.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce windows ai? In Device Manager te-ai uitat la Sound video and game controlers daca ai driverul de sunet instalat cum trebuie?
Intra in Start ->run ->scrii-> Realtek HD Audio Manager ->aici faci setarile pentru microfon.
Probeaza microfonul aici http://soundcloud.com/ (trebuie sa te loghezi pe site)

| splash132 explică (pentru neluL):

Am windows 7 ultimate

| neluL a răspuns (pentru splash132):

Mi-am dat seama, asa ca faci ceea ce ti-am zis mai sus.