| ady98 a întrebat:

Am un xbox 360 slim si i-am luat un hard de 250 gb. Daca instalez un joc pe hard nu pot sa-l joc fara dvd original?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai cum, jocurile merg dupa ce consola e modata apoi bagi dvd-ul piratat in consola si ii dai bataie frumusel.

| ady98 explică (pentru mgtow):

Nu as vrea sa imi modez consola

| Just4Joker a răspuns:

Nu-i adevarat!
Poti sa joci fara probleme happy
Fa ultimul update la dashboard. (Adica, incearca sa-i faci putin o conexiune la net sa-l poata downloada... )
Apoi bagi cd-ul in el si incerci sa-l copiezi. Nu trebuie sa fie modata consola. Inainte, cu vechiul dash nu se putea... dar acum merge happy
Apropo, daca iti bagi xbox live cauta-ma la Maryo80 happy

| ady98 explică (pentru Just4Joker):

Am xbox live pe 12 luni, am ultima versiune de dashboard dar nu pot sa joc fara dvd original

| Just4Joker a răspuns (pentru ady98):

Sa-mi dai add pe xbox live... sau da-mi mie gamertag-ul tau happy
Vorbim acolo.