| lovemusic90 a întrebat:

Hey! Se apropie ziua tatalui meu si as dori sa ii cumpar un telefon[de preferabil de la Nokia si fara touchscreen, ca el nu isi doreste asa]. Ce sugestii imi dati?

17 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ia-i un Nokia 6303 sau un Nokia 1100 daca gasesti, daca il cumperi din magazin du-te direct si vezi unul acolo mai simplut, daca il cumperi de pe net, cauti Nokia si gasesti repede pentru ca Nokia nu prea a facut telefoane cu touch-screen.

| lovemusic90 explică (pentru unknownn):

Nokia 1100, tu vorbesti serios? Nu am specificat ca vreau ceva performant?

| unknownn a răspuns (pentru lovemusic90):

Pai Nokia 1100 este un telefon foarte performant, tine bateria foarte mult la el.Merge sa suni si sa primesti apeluri, merge sa primesti mesaje...ce vrei mai mult? Sau tu vrei sa-i iei un telefon cu care sa stea pe facebook 24h/24?

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Neata! daca vrea un qwerty care sa nu fie de 2 bani (asa 200, 201) ia Nokia E6! daca nu vrea qwerty... mai bine ia unu cu tastatura! alea cu tastatura de la Nokia-urile mai noi sunt singurele care isi merita reputatia lor cunoscuta. a, si daca nu ai chiar atat de multi bani, asa 302. alte sugestii? astea le gasesti second hand, ca nu mai gasesti noi : Nokia N95 8GB, Nokia E70, Nokia E90... Funda?

| lovemusic90 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Nu se pune problema de bani, crede-ma happy

| YONTU a răspuns:

Sunt o multime bune de la firma Nokia. Eu am asa:Nokia 302 Asha si e foarte bun telefonulhappy
Dar ti-as mai recomanda si Nokia 202 Asha sau Nokia C3.
Multa bafta!
Funda?big grin

| adrew a răspuns:

Mai bine fa-i cadou in blackbery

| lovemusic90 explică (pentru adrew):

Nu-si doreste cu tastatura qwerty happy

| adrew a răspuns (pentru lovemusic90):

Nokia 3120 clasic e foarte bun am avut

| adrew a răspuns (pentru lovemusic90):

Sau daca vrei unul mai deosebit incerca un vertu sau hugo boss etc

| kristy10 a răspuns:

Pai sunt multe telefoane bune de la Nokia da eu ti-as zicea astea; Nokia 6700(il am eu si e foarte bun), Nokia e55, Nokia n95, Nokia x3.Doar pe astea le stiu ca sunt bune pentru ca le-am avut si eu

| Laliiiii a răspuns:

E neaparat foarte performant?

| lovemusic90 explică (pentru Laliiiii):

Vreau sa fie bun, nu ii iau orice prostie happy

| Laliiiii a răspuns (pentru lovemusic90):

blushing Nokia 6500 Classic sau Nokia 2730 sau Nokia C5 [cel care nu e touchscreen]

| Laliiiii a răspuns:

Poate ma poti ajuta tu: am un Nokia C5 [touchscreen] si nu pot trimite melodii numai poze, oare de ce nu pot trimite melodii?

| MmAaRrIiOo1988 a răspuns:

Nokia 2730 classic am eu Recomand