| VORTEX a întrebat:

Buna tuturor, de curand as dori sa achizitionez o tableta cu sistem de operare android dar replica si as dori sa stiu parerea voastra despre replici daca ati avut asa ceva cum credeti ca se comporta o tableta replica pe langa cea originala si daca ofera ceva performante.As dori sa cumpar una dar nu sunt sigur ca sunt rezistente in timp si as avea nevoie de sfatul vostru. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Se comporta ca un iphone grafica mai buna, ecranul mare, windows + nimic special am vrut sa imi cumpar si eu dar pana la urma am ales sa imi iau un laptop!

P. S : Deoarece este Touch Screen ecranul se va strica repede deci nu recomand.

1 răspuns:
| xbox a răspuns:

Vezi pe tableta.ro.