| mmLuucy a întrebat:

Vreau sa ma ajutati in legatura cu ceva pentru ca nu ma prea pricep.
Ce laptop este cel mai bun?
De ce si cam cat ar costa?

2 răspunsuri:
| RatuscaCeaUrata a răspuns:

Laptopul cel mai bun este "ASUS" pentru. ca: are placile inoite, piese de ultima generatie. Te`ar costa intre 1500-2000 lei! big grin funda?

| TheBetaFox a răspuns:

Cel mai bun laptop este caracterizat prin performantele obtinute si prin viteza procesorului, marimea memoriei RAM, a harddiskului si capacitatile placii video. Cel mai bun laptop care se gaseste si la noi este Alienware M18x, ale carui detalii le poti gasi aici: http://www.emag.ro/......-271964434 | Costa peste 200 de milioane de lei vechi.