| ionutsz995 a întrebat:

VA ROG AJUTATI-MA: vreau sa devin dj in adevaratul sens al cuvantului, vreau sa lucrez in club, in momentul de fata am un laptop si mixez pe virtual dj, mixez perfect fara consola dar asta doar acasa ca in club nu poti sa te duci doar cu laptop-ul, si problema e ce aparate imi trebuie ca sa pot sa ajung sa mixez in club si cum sa le fac legatura cabluri etc ca la astea nu ma pricep, caut ceva mai ieftin deci ajutati cu nume sau chiar cu link la acel aparat, vreau sa-mi explicati A la Z va rog

1 răspuns:
| raozuperfm a răspuns:

Incepe prin a mixa la un post de radio intra aici http://radiozuper.ro