| AtheistsMayCry a întrebat:

Vreau sa stiu cum pot pune wifi pe laptop. Adica eu am router, dar imi pot conecta laptop-ul doar printr-un cablu. Si stiti, vreau sa stau seara in pat sa ma uit la un serial fara cablul ala bagat in laptop. Si nu, nu am chestia aia in care daca apesi pe iconita aia arata ceva sa te conectezi la router. CHESTIA AIA O VREAU SI EU NU O AM sad.

Răspuns Câştigător
| GabiMihai08 a răspuns:

Https://www.drivereasy.com/ Descarca programul asta, si verifica daca iti lipseste driver-ul, caci eu sunt sigur ca asta e problema. Daca lipseste, atunci descarca-l si instaleaza-l.

| AtheistsMayCry explică (pentru GabiMihai08):

Descarc tot ce e acolo?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca laptopul nu are modul wi-fi nu ai ce face, iti cumperi un adapator USB wi-fi. Ceva ca asta:
http://www.pcgarage.ro/adaptoare-wireless/tp-link/tl-wn823n/