| PoUfOuLeTe a întrebat:

Vreau si eu sa scriu cu mai multe caractere la status insa nu stiu cum.Am instalat si un program(y_status_fix) insa nu merge(cel putin nu la mine)si as vrea sa imi sugerati si alte idei, orice, numai sa scriu cu mai multe caractere

Răspuns Câştigător
| Gabystelistu95 a răspuns:

Http://www.masterszone.net/wp-content/y_status_fix_wwwmasterszonenet.exe
Uite unul imbunatatit, dar mai intai trebuie sa ai Messenger-ul inchis de tot, dupa aceea deschizi programelul pe care l-ai descarcat, si gata, poti intra din nou pe Yahoo! Messenger si poti sa iti pui ce status vrei tu.

5 răspunsuri:
| smilerz19 a răspuns:

Www.welcome.haipa.ro aici gasesti tot felul de simboluri. Cred ca sunt la simboluri hi5 si tu doar day copy/paste. Sper ca te-am ajutat.

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Nu inteleg intrebarea ta imi pare rau! dar poate o voi intelege si voi sti raspunsul asa ca iti voi lasa id-ul meuwinking princes_barby2001

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va doare capul? Ca tocmai am aterizat din rai in mintea voastra!

| GoodLikedulcik a răspuns:

Poi baiaulebig grin trebuie sa ai messengerul inchis adica Toto messengerul inchis si ma refer si la processele din Task manager Scoti Tot ce Tine de messengerwinkingapoi oo sat`i mearga.Bft

| GoodLikedulcik a răspuns:

Trebuie sa ai messngerul inchis cand intri in Y_status_.si...sa scoti din Task manager yahoomessenger.exe yahooService.exewinkingYmsgr.exewinkingsi apoi intri in Y_status_fix Bft!winking