| Maya95 a întrebat:

Am cumparat de curand un laptop si imi da batai de cap cu imprimanta. Cand dau imprimare imi da de fiecare data "save". Nu stiu ce sa fac. oare trebuie instalata imprimanta la laptop? un sfat va rog!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, orice imprimanta vine cu un software aferent, fie ea si mai veche. Acum vezi daca este compatibil softul cu sistemul de operare actual. Ar trebui instalat acel soft ca sa mearga perfect cu laptopul.