| Risciuc_Adrian_1979 a întrebat:

Buna ziua am o intrebare
Cand deskid un program mi se deskinde in open with imi puteti spune de ce?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Dacă întâmpini problema asta doar la programe/jocuri (pe scurt fișiere.exe) atunci ia ăsta și rulează-l http://goo.gl/8opMy
Dacă și la celelalte extensii (. jpeg,.m4 spre exemplu e la fel) atunci vezi aici http://www.tpu.ro/......th-it-for/
Dai restart la computer.
De ce? Fiindcă Windows-ul nu știe cu ce să deschidă unele tipuri de fișiere, pentru asta trebuie să resetezi asocierea tipurilor de fișiere.
Lasă reply dacă nu a mers.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai virusi!

| Nickname1890 a răspuns:

Poate pentru ca nu intelege de ce folosesti "k" in loc de "c". Iar atunci cand se dechide cu open with trebuie sa alegi un program cu care vrei sa il deschizi> Spre exemplu daca este o melodie vei alege din lista un player. Daca este o poza alegi un editor de poze sau windows photo viewer.

| smekeru001 a răspuns:

Salut si eu am patit e de la un program cu virusi trebuie sa faci windownsu