| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua!
Am o întrebare legata de abonamentul de net Digi. Exista un abonament in casa spre exemplu de la ei, însă nu îl pot Închide ca nu dau de proprietar. Se mai poate face încă un abonament de net Digi dacă cel actual nu este închis? Abonamentul sa fie pe numele meu cel pe care vreau sa îl deschid. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Doar daca ai un contract de inchiriere autentic, pe baza caruia sa se activeze linia existenta, dar pe numele si raspunderea TA.

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai abonament de telefonie mobilă, ai putea să faci hotspot.

Răspuns utilizator avertizat
| danieldianys a răspuns:

Aveti aici mai multe sfaturi legate de reziliere abonament Digi

https://www.telefoncontact.online/......u-rcs-rds/