| simonsolcan a întrebat:

Am o mica mare problema,am o aplicatie instalata numita avg tuneup, nu pot sa o dezinstalez, nu imi apare nici in Ccleaner si nici in panoul de control la dezinstalare.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Incearca s-o scoti de la pornire din msconfig, sau da-i close din task manager si sterge-o fizic de unde este instalata, apoi inceaca varianta cu CCleaner sa cureti urmele, daca nu-ti apare nicaieri. Sau incearca s-o instalezi, poate ti-o detecteaza ca fiind corupta sau deja instalata si-ti da optiunea so stergi.

| simonsolcan explică (pentru CM7YRE):

Mersi, a mers.

| CM7YRE a răspuns (pentru simonsolcan):

Cu placere!

3 răspunsuri:
| Fury12 a răspuns:

Restarteza windowsul.