| Andreea0612 a întrebat:

Am o problema cu jocul gta4.
Nu il pot dezinstala. intru la panoul de control, dupa dau sa il dezinstalez, apare o pagina in care se incarca (mai mult de o linie nu se incarca) si incepe jocul in loc sa termine de dezinstalat.
Ce pot face?

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Cu asta ai incercat?:
http://videotutorial.ro/......ial-video/

mai jos jos si video :D :-bd

| IncorrectUsername a răspuns:

Asa mi se intampla si mie, inchizi jocul, si apoi ti se dezinstaleaza singur.

| xDBogdan a răspuns:

De pe ce site ai descarcat jocul?

| Andreea0612 explică (pentru xDBogdan):

Nu eu l-am instalat. asa ca nu stiu de pe ce site l-am descarcat.

| DoiCuTrei a răspuns:

Am avut fix aceeasi problema. Fi antena laughing : Intri in folderul cu jocul si stergi de acolo astea : 1911. dll; GTAIV_TU5; LuanghGTAIV; 1911. dll.fb!
Dupa asta intri in control panel si ii dai remove. Iti va aparea o eroare cum ca nu poate fi deschis jocul, si se va dezinstala. Funda?