| AlexPostolache1 a întrebat:

Buna ziua! Am o problema cu un program de editare,programul se numeste Adobe premier pro 2019, cand vreau sa editez un videoclip mai lung,dupa un timp incepe ca sunetul videoclipului sa nu se mai sincronizeze cu videoclipul in sine, am incercat de o multime de ori dar nu am putut rezolva acest lucru

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Inseamna ca ceva nu faci cum trebuie editezi clipul si audio adica le dai split sau le editezi normal?