| MarinDragos a întrebat:

Am primit un sistem audio serioux ht5100c fara telecomanda si nu stiu cum se porneste fara telecomanda, daca cineva stie, il rog sa raspunda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| curiosul122 a răspuns:

Il dai in garantie sa ti-l dea cu telecomanda. Dar daca nu vrei sa faci asta, desi vei avea doar 3 boxe pornite, nu 5, deoarece este setat pe 5.1 si nu pe 7.1 pentru a functiona toate boxele, va functiona din subwoofer, acolo ai volum, bass la spate. Succes.

| MarinDragos explică (pentru curiosul122):

Din nefericire eu nu am decat subwooferul si doua boxe. Explică, cum se porneste.

| curiosul122 a răspuns (pentru MarinDragos):

Acela nu este modelul ht5100c, aveti modelul pe care il am si eu. Conectati boxele la spatele subwooferului, toate in fiecare loc cum trebuie dupa conectati firul din subwoofer in calculator sau laptop sau telefon, si e gata.