| XxAlexualxX a întrebat:

Sall cine stie ce sa fac ca am un blackberry si cand bag cardul de memorie an el zice ca cardul de memorie nu este recunoscut este necesara formatarea si cand al bag an alt telefon nici nu se activeaza casi cum nici nu las fi bagat mai demult mergea cine stie ce sa fac ii dau funda pls!

1 răspuns:
| elizasedai a răspuns:

Hmm.incearca sa mergi pe la un service, poate ca e o problema la card, sau la telefon, de nu il recunoaste. Ce vreau eu sa stiu este daca l-ai mai folosit pana acum in acest telefon.