| Mihai278 a întrebat:

Am si eu o problema legata de antivirusul bitdefender free edition. Cand incerc sa ma loghez imi da eroarea,, Conexiunea cu serverul nu a reusit. Produsul nu a putut fi activat. Verificati conexiunea si incercati din nou" Mentionez ca internetul merge si totul este in regula la mine in pc. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Intreaba-i pe baieti pe Facebook, https://www.facebook.com/BitDefenderRO?fref=ts. Te vor ajuta cu placere!

| Mihai278 explică (pentru S3c0ndSh0t):

Mersi. O sa incerc