| Piciu55 a întrebat:

Saltu TPU! Am antivirus Bitdefender si nu ma lasa sa ma conectez dau la logare si zice "Conexiunea cu serverul nu a reusit. Produsu nu a putut fi activat. Verificati conexiunea si incercati din nou" am tot incercat da nimic si netu imi merge. nu stiu un pic ajutor dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Au probleme, probabil! Si eu ma chinui de 3 zile cu niste calculatoare sa le activez si nu merge. Aceeasi eroare!

| Piciu55 explică (pentru K0sti):

A mers pana la urma big grin mersi

| K0sti a răspuns (pentru Piciu55):

Stiu! Cu placere!

3 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Le trimiti un mail si le spui ce problema ai. Au asistenta pentru clienti!