| DumitruCalimandruc a întrebat:

Buna ziua!
Am văzut că au apărut unele adrese de email de genul: office@primariavorona.ro
Unde pot sa creez o astfel de adresa de email si unde ma pot loga cu ea?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa ai sau sa ti se ofere acces la domeniu respectiv ca sa iti faci o adresa de mail.

| johnnny123 a răspuns:

"Au aparut" odata cu internetul, acum vreo 30 de ani, nu este deloc o inventie recenta.

Poti sa ai o asemenea adresa daca detii domeniul ala sau daca cel care detine domeniul ofera posibilitatea de a-ti face o adresa de email pe domeniul lui.