| cristy07 a întrebat:

Buna ziua as avea o intrebare:cand imi deschid PC-L meu imi apare sa dau refresh..dece? cum fac sa nu-mi mai apara logo-l àla? app am windows 7 ultimate, ast un raspuns multumesc.

5 răspunsuri:
| ZendyTeam a răspuns:

1.) Cum adica iti apare sa dai refresh?
2.) Din cate stiu eu refreshul nu are logo.
3.) Refreshul il dai tu cand doresti.
4.) Daca ai laptop vezi sa nu ai mana pusa pe touchpad.

Stima Zendy.

| cristy07 explică:

Vreau sa zic cand deschid laptopul imi apare patratul àla mic cu imagine de restart si neaparat trebuie sa dau click pe el ca sa mi se deschidà laptopul, ce sa fac? ca nu mai stiu? ma disperà! multumesc.

| pozeanimate a răspuns (pentru cristy07):

Arata un screen

| cristy07 explică (pentru pozeanimate):

Dar cum pot sa incarc poze ca sa va arat cum arata? multumesc

| pozeanimate a răspuns (pentru cristy07):

Pe un site upload image de ex asta
http://www.imagetoo.com/
si apoi copii linkul la poza si trimiti linkul imaginii