| idc a întrebat:

As dori sa achiziotionez un eBook Reader Kindle 6 inchi, Wi-Fi, Negru (299 lei de la eMAG) si as avea o intrebare. Pot citi carti online de pe alte site-uri in afara de Amazon? De exemplu
www.scribd.com ( fara sa le downloadez ci pur si simplu sa citesc direct de pe site) sau sa navighez pe internet ( sa citesc de pe bloguri, sa citesc bancuri etc). Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Lucimows a răspuns:

Un ebook reader nu poate naviga pe internet... cel mai bine apelati la o tableta : Dual core, tot de la eMAG : http://bit.ly/1ahwy0U