| donyk112 a întrebat:

Buna ziua!
As dori sa cumpar o masuta pentru laptopul meu.Am un laptop de 17 inch destul de mare.
Ma gandeam sa cumpar aceasta masuta http://olx.ro/......21cOD.html doar ca nu stiu daca este practica si daca imi incape si un mouse langa laptop.Are cineva aceasta masuta?
Ce imi recomandati?(O alta masuta sau ceva de genu).
Va multumesc!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oau! ce ai patit? Iti da dimensiunile tabliei: dimensiuni 34 x59 cm. Nu poti sa masori laptopul tau?
De practica, ii practica. O poti folosi si la pat.

| donyk112 explică (pentru Salontanul):

Multumesc, de raspuns, vad si eu dimensiunile dar din cate se observa sunt 2 blaturi unul flexibil adica cel pentru laptop si unul stabil pe mine ma intereseaza cel de laptop daca imi incape laptopul acolo.

| Salontanul a răspuns (pentru donyk112):

Atunci de ce nu suni la ei sa-i intrebi? Uite telefonul: 0746 076 761.