| Rotaru_Laurentiu_1990 a întrebat:

Buna ziua care ar fi mai recomandabil ca procesoare camera marime si tot o media asa care e mai bun Samsung galaxy tab 2 10.1 sau ipad mini si motivatimi de ce?

6 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Galaxy Tab-ul, de ce? Pentru ca:
1) are Android si este mult mai personalizabil decat iOS
2) are ecranul mai mare decat iPad Mini.
3) Are un design mai incantator decat iPad.

| CristinaForTPU a răspuns:

Galaxy tab 2

| upendo a răspuns:

Salut!

Daca ar fi sa aleg pentru mine..as alege nici una nici alta..ci Google Nexus 7.
De ce? Pai procesor mult mai bune (decat Samsung) si pret mai mic (decat Apple).
Insa daca nu conteaza pretul Ipad..insa nu mini.

| Rotaru_Laurentiu_1990 explică (pentru upendo):

Pt un copil de 154 ani nu ii tb o tableta nici mica nici mare Samsung 10.1 ar fi perfect ori minili ca nu are ditamai mainile va rog raspundeti-mi ca e cadou de craciun ca a intarziat mosu rolling on the floor)

| Rotaru_Laurentiu_1990 explică (pentru Rotaru_Laurentiu_1990):

14 ani scuzati

| upendo a răspuns (pentru Rotaru_Laurentiu_1990):

Copil de 154 de ani? Interesant ce sa zic.