| Bo9dY a întrebat:

Buna ziua!
Ce imi recomandati ca marca de boxe si cd player pentru masina? Sony sau Pioneer?
Care marca ii mai buna?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Sunt bune amandoua dar Sony sunt mai scumpe ..alege tu pe care vrei

| Utilizator1234 a răspuns:

Initial, nu as recomanda niciuna. Ambele sunt niste porcarii pline de marketing (de aceea toti "cunoscatorii" de mai sus le recomanda. Dar, intotdeauna va depinde de buget, de masina, de antifonare. Deci daca vrei sa tii secret aceste lucruri, recomand ce au spus cei de mai sus.

| valy956 a răspuns:

Ambele sunt marci bune dar iti recomand Pioneer!