| George12356456 a întrebat:

Ce marca de player imi recomandati? Sony; Pioneer sau JVC? Si firma SAL este buna de ceva?

Răspuns Câştigător
| George12356456 explică (pentru horia2012):

Si un subwoffer Sal de 80 W cu statie pentru el(statia accepta 100W) merita 300 lei?

| horia2012 a răspuns (pentru George12356456):

Se merita cu statie cu tot, dar sa nu dai la maxim. Mai mult
de 60W nu poti (si nici un bass puternic nu poti folosi). Difuzoarele se ard foarte usor ( in cateva secunde) cand depasesti puterea lor.

4 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Pioneer. stiu ca o sa sune ciudat si o sa-mi sara toti in cap, dar Sony nu face playere de cea mai buna calitate. (ma refer la cele ieftine de pana in 500 lei)

| Ronny22 a răspuns:

Si eu sunt tot de parere cu silence
Pionner