| Leatherleader a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine cu un raspuns? am scanat calculatorul cu avast si imi apare fisiere infectate 0. Dar imi da si mesajul: Unele fisiere nu pot fi scanate.Eroare: Arhiva este protejata cu parola. Puteti sa imi spuneti ce inseamna asta? si cum pot scana si aceste fisiere? Va multumesc.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ax3LdeV a răspuns:

Poate ca ai fisiere zip sau rar cu parola verifica

| Leatherleader explică (pentru Ax3LdeV):

Pai si cum pot face sa le scanez?

| Ax3LdeV a răspuns (pentru Leatherleader):

Sa spargi parola dar asta e cam greu, dar de obicei acele arhive nu prezinta un pericol deoarece nu sunt executabile, e bun avastu! ai grija ce descarci in pc si nu te lasa fara antivirus ca asa m-am lasat fara antivirus si mi-a aparut un program suspect in coltul dreapta jos un contur de om in culoarea negru si am crezut ca e inofensiv dar surpriza parola la yahoo mi-a fost schimbata.