| andrei755 a întrebat:

Curand mi-am achizitionat un PC nou care are o placa video de la AMD. Mi-am instalat cel mai nou driver lansat pentru placa mea video, luat de pe siteul lor. Programul a rulat bine, imi si optimizaze setariile pentru jocuri, toate bune, iar dupa ce mi-am dat restart la calculator, acesta nu mai vroia sa porneasca, fiind vorba de "AMD Catalyst Control Center". Eroarea primita este una legata de "CLI.implementation". Stie cineva ce as putea face? Am reinstalat driverul de minim 5 ori dar nici un rezultat.

1 răspuns:
| bonico a răspuns:

Salut,
Aici aici un articol >>> http://support.amd.com/......tion.aspx.
Te ajuta sau trebuie si tradus?