| Dragos349 a întrebat:

Bună ziua, dețin un mouse VAIO, modelul VGP-WMS21 și nu mai funcționează corespunzător. În urmă cu o seară, laptop-ul meu (Sony VAIO) mi-a cerut să fac o repornire de sistem și asta am făcut. Repornirea a durat aproximativ 4 ore și în urma acesteia am observat că mouse-ul nu mai funcționează bine. Trebuie să apăs nefiresc de tare pe click pentru ca acesta sa fie recepționat de laptop, ceea ce pana acum nu se întâmpla. El funcționează bine, doar că această apăsare puternică este nefirească și până la acea repornire a laptop-ului nu era nicio problemă. Aș fi recunoscător dacă m-ar putea ajuta cineva.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dar cu un alt mouse, cum reacționează?

| Balalau95 a răspuns:

Verifica memoria, hdd-ul si reinstaleaza windows-ul, vad ca mouse ala e wireless, si cred ca, calculatorul tau se misca greu RAU (4h repornire, WOW, suna a hdd busit)