| sweex4427 a întrebat:

Mi-am cumparat acum 3 zile un laptop Aspire E15 E5-573G-55MH
am bagat pe el windows8.1 si nu imi mergea touchpad-u dar pana la urma l-am facut, iar acum nu imi merge wireless-ul nu gaseste nici o retea am incercat cu stick de internet asa merge dar nu vrea nici cum sa gaseasca o retea wireless am descarcat de pe Acer driverele dar degeaba ...cum trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Vezi nu ai vreun buton pe care il pornesti/opresti wifi-ul?
Descarca Slim Driver vezi iti gaseste driverul de retea.
Daca nici una din astea nu functioneaza ti-e dusa placa de retea. trimite-l inapoi sa ti-l repare sau inlocuiasca. Bafta