| Adyn18 a întrebat:

TPU! Am o problema cu computerul. Mi-am instalat Windows-ul si nu mai intra in meniu sad... Imi puteti explica, va rog, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| DryIce a răspuns:

Asteapta si 3 ore. Daca intr-un final intra, incearca sa deschizi un folder, daca dureaza 30 minute e clar, e gata hardu. Trebuie alt hard. Si eu am patit asta. Un hard normal rezista la cca 30 formaturi (30 schimbari windows) zic cca ca nu e un numar exact. SSD nu are problema asta, cica. ssd tine 27 ani, hard tine cca 5 (sau 30 format - daca formatezi de 30 ori in 2 luni, in 2 luni e gata).

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si ce avem in meniu astazi? Ciorbita, fripturica?

| gelu1970 a răspuns:

Ce windows?
si la ce "meniu" te referi?

| DryIce a răspuns:

Ce meniu? in explorer? apasa tastele win+e sau cu mousul pe my computer.

| Adyn18 explică (pentru DryIce):

Hmm sa intru in "log on" tot arata pe ecran 'starting windows' dar numai se incarca deloc..ma poti ajuta te rog?

| Adyn18 explică (pentru DryIce):

Iti multumesc foarte mult de raspuns big grin

| Adyn18 explică (pentru DryIce):

Multumesc foarte mult ca mi.ai raspuns big grin

| DryIce a răspuns (pentru Adyn18):

Asteapta si 3 ore. Daca intr-un final intra, incearca sa deschizi un folder, daca dureaza 30 minute e clar, e gata hardu. Trebuie alt hard. Si eu am patit asta. Un hard normal rezista la cca 30 formaturi (30 schimbari windows) zic cca ca nu e un numar exact. SSD nu are problema asta, cica. ssd tine 27 ani, hard tine cca 5 (sau 30 format - daca formatezi de 30 ori in 2 luni, in 2 luni e gata).