| cristycv33 a întrebat:

SAlut... mi-am instalat fifa 07 si imi intra in joc dar cand ajunge la meniu imi iasa...imi puteti spune de ce?straight face

3 răspunsuri:
| xXteLOVEscXx a răspuns:

Eu cred ca are un bugg. Ia incearca sa il reinstaleza-l si vezi daca merge nu stiu? fundita?

| cristycv33 explică (pentru xXteLOVEscXx):

Am incercat sa il reinstalez da tot asa e...

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru cristycv33):

Pai atunci descarca ''AVG'' un antivirus foarte bun. Si dai sa scaneze jocul... apoi vezi daca zice ca are virusi mai bine il stergi... dar daca zice ca nu e virusi in el mutal in alt folder nu mai stiiu
Succes.