| 19theeo a întrebat:

Buna ziua TPU! Am si eu o problema, mi-am instalat windows 7 pe un laptop si nu ma pot conecta la internet, nu imi apare reteaua wifi, am bagat si in laptop cablu ehternet, nu il detecteaza, m-am uitat la tutoriale pe Youtube pentru fixarea problemei, nu stiu ce sa mai fac ca sa mearga netul asta.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Instaleaza driverele.

| 19theeo explică (pentru suntserios):

Cum sa le instalez daca nu am net?

| suntserios a răspuns (pentru 19theeo):

Descarci pe alt calc, pui pe stick

| Moni_Moni_Si_Dani_1980 a răspuns:

Windows 7 e asa prost ca nai ce.
Descarca pe un stik usb 3dpnet
Dupa baga-l in laptop/pc si il deschizi o sa iti gaseasca ce retele ai disponibile pr pc/laptop instalezi si aia e poti folosi si sticu cu Windowsu ce ai instalat. Bafta