| merxand a întrebat:

Buna ziua TPU, am un xbox modat si ma joc jocurile de pe un HDD extern de 300 de GB, cu XEX menu. Intrebarea mea e ce se intampla daca ma loghez pe XBOX Live? Am inteles ca dureaza ceva sa primesc ban dar daca primesc ban imi pierd modarea si nu mai pot folosi xbox-ul. E adevarat? Multumesc

Răspuns Câştigător
| roormaf12 a răspuns:

Mda...daca intri pe live primesti ban ăe loc si nu iti pierzi modarea vei putea folosi linistit xboxu, dar nu vei mai putea juca jocurile online(mare lucru)

1 răspuns: