| merxand a întrebat:

Buna ziua TPU, am un xbox modat si ma joc jocurile de pe un HDD extern de 300 de GB, cu XEX menu. Intrebarea mea e cum sa ma joc DLC-uri? (downloadable content) fara sa intru pe XBOX Live sa le downloadez sau ceva de genu...adica,daca iau un stick USB si il formatez in XBOX sa il recunoasca ca memorie interna cum fac sa ma joc DLC-uri de pe el? Multumeesc happy

1 răspuns:
| alex5259 a răspuns:

Eu stiu doar ca trebuie separat sa downloadezi dlc-urile, iar apoi il iei impreuna cu jocul downloadat
nu prea ma pricep
cauta pe youtube, se gasesc multe demonstratii (iti sugerez sa iei ca exemplu pe youtube mortal kombat 9 DLC download ) Fundita happy?