| PosteXD a întrebat:

Buna ziua TPU, as vrea sa stiu unde pot gasi niste placi agp bune in timisoara ( un magazin sau ceva ). Multumesc!

5 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Nu se mai gasesc placi video de forma AGP.Iti poti cumpara o placa video de tip pci-e si un adaptor agp-pcie.
Bafta!

| PosteXD explică (pentru djdani1):

Dezvolta la adaptoare
serios exitsta adaptor
?

| comansorin a răspuns:

Comanda de pe www.emag.ro are si telefoane si calculatoare si placi de orice fel;)si-s ieftine!

| sorinL1 a răspuns:

Nu stiu daca se mai gasesc placile video pe AGP. E timpul sa treci pe PCI Express.

| HaChick a răspuns:

Incearca la magazinul EMAG de pe Calea Aradului, nr. 18 (vis-a-vis de Iulius Mall). Daca nu-ti convine produsul, il duci inapoi si tu alegi daca vrei altul sau banii inapoi. Pot sa zic ca am luat atat de multe de aici ca puteam lua la fel de bine o masina de banii aia tongue pe scurt, recomand magazinul big grin