| Loreen2001 a întrebat:

as vrea sa imi cumpar accesorii Moustache si as vrea sa stiu din ce magazin din Timisoara se poate gasi?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Banuiesc ca in orasul tau fiind atat de mare se gasesc cateva magazine cu accesorii unde gasesti toate tipurile de lantisoare, inele, bratari si cu mustata si tot ce vrei.Incearca la mall si daca nu gasesti, sunt magazine si in piata sau bazaruri, undeva trebuie sa aiba.
Dar mai bine comanzi online, cauti cele mai dragute chestii, iar preturile nu sunt mari.

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Eu stiu on line http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-moustache-440978 In Bucuresti au si magazin.

| Loreen2001 explică (pentru Bondarel99):

Vreau sa imi cumpar! Dar nu Online...

| Loreen2001 explică (pentru Bondarel99):

Da am gasit in Mall in New Yorker dar nu avea decat o singura culoare si m-am gandit sa mai astept big grin

| Bondarel99 a răspuns (pentru Loreen2001):

In Bucuresti sunt bazaruri unde gasesti magazine pline cu tot felul de accesorii din astea...trebuie sa fie si prin Timisoara.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Loreen2001):

Banuiesc ca in orasul tau fiind atat de mare se gasesc cateva magazine cu accesorii unde gasesti toate tipurile de lantisoare, inele, bratari si cu mustata si tot ce vrei.Incearca la mall si daca nu gasesti, sunt magazine si in piata sau bazaruri, undeva trebuie sa aiba.
Dar mai bine comanzi online, cauti cele mai dragute chestii, iar preturile nu sunt mari.

| LexaHD a răspuns:

Iti recomand sa cauti aici : http://mercador.ro/oferta/lant-moustache-IDznE3.html. E un site bun si sigur!

Pa-pa :)