| PoulyPaul22 a întrebat:

Buna ziuna, ma scuzati de categoria care am pus-o mi-am schimbat varsta pe facebook si nu ma mai lasa sa o shimb de loc (motive personale).Cum as putea sa o schimb daca nu ma mai lasa?

3 răspunsuri:
| ufromupps a răspuns:

Incearca sa pui prima data pe alt e-mail.
Dupa schimba parola.
Vezi sa ai debifapt butonul Follow. (Din cauza asta nu te lasa sa pui varsta sub 18 ani.)
Bafta.

| Mymiii a răspuns:

Daca nu te mai lasa sa o schimbi inseamna ca ti-ai schimbat-o de mult prea multe ori. Mai lasa sa treaca un timp... Daca nu, schimba-ti parola si dupa, s-ar putea sa ti se permita sa iti schimbi varsta.

| Steluta22 a răspuns:

Cand ai schimbat-o nu ti-a aparut acolo, ca nu ai voie sa o schimbi de mai multe ori? Daca ti-a aparut inseamna ca nu mai ai voie de loc, cum se intampla si cu numele.Ori iti faci alt facebook ori lasi data care este! Sper ca ai intelesbig grin