| Laaaaaariiiiiiiii a întrebat:

Bunăă tuturor? Ştie cineva programe bune de editat videoclipuri (pe cât posibil să nu fie trial), şi link-uri dacă puteţi. (În program să pot: să adaug melodie peste video, să setez volumul, să tai din clip, să adaug fotografii, text, să pot să fac clipul mai rapid etc...)
Apropo cum pot să "golesc" tot discul C:/? Am nevoie de loc pentru program...
Urgent! Fundă+Vot!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca esti ci xp nu pot sa-ti dau Sony vegas pro. nu e compatibil cu xp.

| xr0sioRx a răspuns:

Movie maker? sau videopad. Daca ai windowsul intalat in C nu poti sa-l golesti. Descarca cclear si ruleaza-l, o sa faci rost de spatiu, de muult spatiu happy.

| Laaaaaariiiiiiiii explică (pentru xr0sioRx):

Cât spaţiu îmi ocupa cclear-ul?
In movie Maker nu pot sa imi uploadez videourile ce le filmez cu, camera mea, doar ce filmez cu webul, eu având Movie Maker-ul pentru Windows XP... Iar VideoPad-ul salvează videourile ca un proiect nu ca un video in sine (eu am nevoie de proiecte-video in.mov sau.avi nu in.spf cum face video pad-ul) Eu am nevoie de.mov sau.avi deoarece vreau sa upload-ez clipul pe YT. Altceva nu ştii?

| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Discul C e greu de golit pentru ca acolo e de obicei windowsul si nu ti-as recomanda asta laughing Eu folosesc Photoshop dar am auzit ca sunt programe bune de editat videoclipuri, uita-te pe google la programele care le foloseste Pewdiepie, are niste indicatii pe forumul lui, foarte folositoare big grin Mult noroc happy