| OaieBlonda a întrebat:

Bunaaa. Am o tableta prestigio multi tab 8.0 duo si am androidul de 4.1.1 si nu merge granny smith, iar alta prietena are un Samsung tab si are androidul la fel si ii merge. fundă.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa stergi si sa reinstalezi aplicatia. Ar trebui teoretic sa difere ceva intre cele doua ca sa iti mearga/nu-ti mearga. Incearca sa-i faci un hard reset (ATENTIE! Pierzi aplicatiile din el pentru asta dar ai sanse sa-ti mearga)
https://www.youtube.com/watch?v=PT2CwF_GW0A