| BibiRock a întrebat:

La multii anii! Imi puteti spune niste jocuri pentru tableta, sa fie gratis. Androidul este 4.1.1... Dau funda :-)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte multe jocuri. Daca tableta are preinstalate aplicatii de unde poti descarca jocuri le gasesti foarte usor plus ca are un android foarte bun si merg pe ea foarte multe jocuri.

| BibiRock explică (pentru anonim_4396):

Nu are aplicati preinstalate

| Neghinitza12 a răspuns:

Exp: Temple Run, Crazy Penguins, BMX Boy, Skater Boy, Talking Cat, Ginger, Santa, Ben..., Angry Birds, Blades Duel, Planet Forsaken, Tower Command si cam atat ca sa nu te mai innebunesc. La multi ani si tie! Bafta!

| AlexandruVl19 a răspuns:

Dar are PlayStory? Gasesti acolo o multime de jocuri sau uite alte site-uri:www.androidgamesroom.com
android.mob.org
www.androidsoft4u.com
Funda? :) :D