| Evelin12 a întrebat:

Ca sa fac un servar de cs si pot intra mai multi pe el ce ip trebuie sa am static sau dinamic? Si cam cat ar costa pe luna sa am acel ip

Răspuns Câştigător
| XDanyX007 a răspuns:

Asta e si faza. Ca e vechi si e clasic si super big grin
Iti trebuie IP STATIC daca ai dinamic playerii vor trebui sa tot schimbe ipiul serverului cand intra p el... Si din cate stiu eu nu costa nimic. Funda?

2 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Ma,voi astia cu CS, de ce nu "evoluati" si nu va indreptati spre jocuri mai bune cum ar fi CoD sau Battlefield 3 ca tot a aparut si se poate juca Multiplayer?
NU credeti ca jocu' asta e cam...vechi!?

| Matinalis a răspuns:

Te costa 1. 26euro sa iti pui ip static dar poti face server si pe ip dinamic.Iti faci cont la cei de la freedns.ro