| Alexandrumrz a întrebat:

Cam cate foi in medie ar putea printa o imprimanta cu cartus HP incarcat 30%

7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Depinde. dar nu mai mult de 25 cam asa.

| Matt24 a răspuns:

Depinde cat text/imagine ai de gand sa printezi.In jur de 20-30 de pagini normale.

| MCG a răspuns:

Depinde...alb-negru in jur de 20 iar color maxim 10 happy

| Alexandrumrz explică (pentru MCG):

Macar testati inainte de toate :-) Azi Am cumparat o imprimanta HP deskjet1050a si am imprimat tot ghidul absolventului de clasa a 8a si inca mai am tus (a fost incarcat 30% spun astia de la eMAG)

| MCG a răspuns (pentru Alexandrumrz):

Depinde si de imprimanta...A mea la 50% scoate maxim 40 de coli straight face

| Alexandrumrz explică (pentru MCG):

Pai depinde caci sunt unele cu injectie care incalzesc cerneala si altele cu dozare directa (cele cu injectie pierd cerneala)

| spy99 a răspuns:

Si eu am tot cartus HP si la mine a printat cam vreo 20 de coli