| NorKaAdytzu a întrebat:

Cam ce tableta imi puteti recomanda pana in 600 lei.Vreau sa fie buna pentru jocuri,sa aiba o grafica HD, sa mearga un card de memorie si sa pot sta pe net.Va astept cu raspunsuri. FUNDA CELUI CE IMI ZICE O TABLETA BUNA SI SA SPUNA SI DE CE E BUNA!

Răspuns Câştigător
| Lucimows a răspuns:

Daca poti sa te intinzi cam 40 lei, asta ar fi PERFECTA : Asus, quad core, calitatea materialelor : http://bit.ly/1eX3ICa, repede, cat e la reducere. E best buy in banii astia.

Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Daca vrei o tableta buna pentru jocuri trebuie in primul rand sa aiba un procesor puternic si memorie RAM.

Ei bine. daca stam sa vedem ce rezultate gasim pentru filterele astea, intr-adevar cea mai buna tableta ar fi aceasta: http://bit.ly/1dJk7LQ din urmataorele motive:

- procesor quad core de 1.2
- ecran de 7 inch
- 1gb ram
- ai chiar si o camera de 5mp
- O gasesti chiar la un pret promotional in aceasta perioada.

Vezi. ai toate sansele sa o alegi.

Răspuns utilizator avertizat
| dantomescu78 a răspuns (pentru NorKaAdytzu):

Cu multa placere!

| Lucimows a răspuns:

+Ca are procesor quad core, 1 gb de ram. O sa mearga orice joc, de minune! happy

| Lucimows a răspuns:

Daca nu te poti extinde, ai asta : http://bit.ly/1ahNDIb

| edgor1 a răspuns:

Ht tp:// ad f.ly/cMT nj
o recomand pentru ca are :
android 4.1
este portabila deoarece este o tableta de marime medie
are un procesor puternic de 1.2 ghz
are 1 gigabite ram
o memorie interna de 16 gb
taie spacurile ca sa vezi linkul